Prodej kalendáře pro rok 2016

10.11.2015 16:49

Z fotografií našeho letošního 140. výročí sboru od jeho založení vznikl náš první hasičský kalendář – formát A3 s prodlouženými zády (jsou vidět v náhledu pouze u titulní strany). Pokud máte někdo zájem a chcete si kalendář zakoupit či jím někoho obdarovat, můžete si ho objednat na emailu: mh.sdh@seznam.cz Nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, adresu, telefon, počet kusů a druh odběru (osobní/dobírka). Cena kalendáře je 250 Kč při osobním odběru (upřednostňujeme tento druh odběru) na adrese Hřbitovní 316 Mn. Hradiště v naší nové zbrojnici (bývalé technické služby SATURN). Při zasílání poštou bude kalendář zaslán na dobírku (v této ceně bude naúčtováno balné a poštovné dle tarifů České pošty). Kalendář, který obdržíte, bude samozřejmě bez vodoznaku (HASIČI MNICHOVO HRADIŠTĚ), který je momentálně umístěn přes celou stránku. Každou objednávku vám zpětně potvrdíme emailem. Po sběru objednávek bude kalendář dán hromadně do výroby, předpokládaný termín zhotovení bude půlka prosince (blíže vás ještě budeme informovat).

OBJEDNÁVKY JE MOŽNÉ ZASÍLAT DO 23. LISTOPADU 2015!!!