Kniha návštěv

Datum: 29.01.2018

Vložil: komise

Titulek: ples

Hasiče jsme vždy považovali za slušné a poctivé chlapy, škoda, že na letošním plese se ukázali jako zloději a lháři, prodávající neplatné lístky do tomboly. Místo přiznání vlastního podvodu, naopak veřejně obvinili z podvodu slušné návštěvníky jejich plesu, kteří je přišli podpořit. Opravdu smutná hamba!

Datum: 02.02.2018

Vložil: Lukáš Kratochvíl, starosta SDH

Titulek: Re: ples

Podívejte se milá komise. Důrazně se ohrazuji za nařčení, že jsme podvodníci, lháři a zloději. Opravdu nevím jak máme přiznat vlastní chybu, když si stojíme za tím, že jsme nepochybyli. Ikdyž si myslíme, že chyba se na naší straně nestala, tak i přesto jsem se Vám na místě omluvil, protože mě celá situace samozřejmě velice mrzí. Navíc jsme Vám nabídli i vrácení peněz za zakoupené tombolenky, což jste odmítli. Takže bych považoval celou věc za uzavřenou.

Datum: 31.01.2015

Vložil: Pepa

Titulek: Pochvala a pokárání

Chlapy hezký stránky, akorát mne nepotěšil výběr fotografií z Německa.

Datum: 29.01.2015

Vložil: Markéta

Titulek: Pochvala

Konečně nějaká prezentace hoši :) jen tak dál a držím palce při náboru nových členů.

Datum: 31.01.2015

Vložil: Lukáš