11. Požár garáže

25.05.2020 12:08

21.5.2020 byla naše jednotka povolána v 17:48 na výbuch a následný požár garáže ve Veselé. Na místo vyrazilo 8 členů jednotky technikou: CAS 30 TATRA 815, CAS 15 MERCEDES a VEA ŠKODA Fabia. Po příjezdu na místo zásahu jsme byli připraveni v dýchací technice a následně jsme střídali zasahující hasiče na proudech. Dále bylo z naší cisterny nataženo dopravní vedení do cisterny HZS. Následně jsme měli za úkol vyklidit prostor a odkrýt skrytá ohniska. Na místě bylo větší množství propan-butanových lahví. Po dohodě s velitelem zásahu naše jednotka na místě zůstávala na dohlídku. Návrat na základnu kolem 9. hodiny ranní. Spolupráce s jednotakmi HZS Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav a JSDH Bakov nad Jizerou.